Kõku laager Aluoja puhkekeskuses 19-21 juuli

3. mai 2019 | Prindi

Ahoi maalased ja muidu surelikud!

Zeusi habeme õnnistusega avame me tänasega registreerimise KÕKU Klubi suvelaagrisse, mis toimub Alujoa puhkekeskuses 19.-21.juuli. Teemaks “Vana Kreeka jumalad ongi tulnukad!”

Need kel on Hermese väledad jalad (ühingu liikmed) ja on ühtlasi Zeusi favoriidid (EVL liikmekaardi omanikud), saavad laagrisse registreerida soodushinnaga kuni 9. juunini (k.a). Pärast seda kuupäeva kaotab Zeus hilinejate suhtes kannatuse. Hermese väledad jalad aitavad kuni 7. juulini, pärast mida rakendub kõigi suhtes 5€ lisamaks. Ainsad õnnelikud on kuni kolmeaastased, kes sellest pääsevad.

Olümpose jumalad on surelikele mõelnud välja vahva tegevuskava, mis on hetkel veel loomisjärgus. Lähem info tuleb aja möödudes, kui jumalad seda lubavad.
Seniks jagas helde Athena pisukest infot. Reedel on saabumine kella viiest ning õhtul jagub tegevust laagri avamisest kuni filmi vaatamiseni. Hygieia lubas sauna ja Hermes tegevust.

Laupäev on laagri kroon – päeva sisse mahuvad mitmesugused töötoad kui ka kultuuri- ja spordiprogramm. Ei puudu ka panus Apollolt tantsu ja muusika osas.

Dionysus tahab laupäeval näha teemakohast kostüümi – kõige agaramad aga võtavad lausa kaks kostüümi.
Kostüümivalik on järgnev:

  • Vana Kreeka kostüüm
  • Tulnuka kostüüm
  • Mõlemad (eriti tublidele ja agaratele)

Pühapäeval on Jumalate Koosolek (Kärajad), silmapaistvate surelike premeerimine ja muidu rahulikum päev.

Vahva video ja ülejäänud info tuleb jooksvalt EVL kodulehel. Registreerimine läheb lukku 12. juuli!

Seniks kõigile kevadpäikest jätku!
Zeus ja Hera
2019 laagri korraldajad

Kirjuta kommentaar