Hispaania reis

21. september 2008 | Prindi

Tallinna ja Harjumaa Vaegkuuljate Ühing kutsub kõiki kuulmispuudega inimesi, nende pereliikmeid ja kõiki teisi huvilisi reisima 2009 aasta suvel Hispaaniasse!

HISPAANIA

läbi Pariisi ja rannapuhkusega kohapeal

30.juuni – 12.juuli 2009

13 päeva

1.päev Väljasõit kokkulepitud kohast. Sõidame laevaga Tallinnast Stockholmi. Laevas ülemiste tekkide neljased kõigi mugavustega kajutid.

2.päev Jätkame teekonda läbi Rootsimaa lõunasse. Vahepeal teeme seljasirutamise peatusi. Õhtuks jõuame Taani. Teeme jalutuskäigu Kopenhagenis. Ööbime Kopenhageni lähedal hostelis.

3.päev Ületame Taani ja Saksamaa vahelise väina. Väikeste vahepeatustega sõidame läbi Saksamaa, Hollandi ja Belgia Prantsusmaale. Õhtuks jõuame Pariisi. Ööbime hotellis.

4.päev Pariis. Veedame terve päeva Pariisis. Teeme jalutuskäigu Cité saarel ja vaatame üle Jumalaema kiriku. Lisaks veel: Louvre, Triumfikaar, Concorde’i väljak, Eiffeli torn (ette tellimisel), ooperiteater jm. Soovijad saavad teha imetoreda laevasõidu Seine’l ja kui nädalapäev on sobiv, siis külastame ka parfüümimuuseumi. Ööbime samas hotellis.

5.päev Varahommikul lahkume Pariisist. Pikk sõit läbi Prantsusmaa Hispaaniasse. Puhkepeatus Lõuna-Prantsusmaal Biarritzi rannas. Võimalusel teeme õhtuse jalutuskäigu Bilbao suurima vaatamisväärsuse, Bilbao Guggenheimi muuseumi juurde, mis on üks põnevamaid moodsa arhitektuuri näiteid Hispaanias. Ööbime Bilbao hotellis Hispaanias.

6.päev Sõit Bilbaost Madriidi. Madriid – Hispaania pealinn. Tutvume kuningalossiga ja külastame Prado muuseumi. Jalutame Retiro pargis ning Plaza Mayoril. Õhtune sõit Toledosse. Ööbime Toledos hostelis.

7.päev Toledo. Tutvume linnaga, mille tegid kunagi kuulsaks relvameistrid, rauasepistajad ja inkvisitsioon. Sõit Valenciasse. Valencia. Teeme ekskursiooni ühes Hispaania kaunimas linnas. Külastame üheskoos härjavõitlusareeni ja kuulsat katedraali. Vaba aeg. Õhtul pikem sõit Valenciast Costa Brava kuurortlinna Calellasse (Barcelona lähedal) või mõnda teise kuurortlinna (kohalejõudmine väga hilja).

8.päev Rannapuhkus. Võimalik ujuda soojas merevees, päevitada rannal, külastada sadu kesklinna poekesi, mis kõik asuvad käe-jala juures ja veeta õhtu diskoteekides. Elu linnas käib sügava ööni.

9.päev Barcelona. Tutvume unistuste ehitaja Antoni Gaudi ebatavalise loominguga Casa Batllós, mille fantaasialennu kõrval näivad kõik teised hooned kahvatud ja igavad. Vaatame üle eriskummalise Sagrada Familia kiriku. Külastame akvaariumi, mis on suuruselt teine Euroopas ja tutvustab loodusesõbrale kõikvõimalikke maailma kalasid tohututest haidest ülimürgiste kivikaladeni. Jalutame peatänaval Ramblal ja natuke ka väikeses kuid kaunis vanalinnas. Lisaks Hispaania väljak ning olümpiastaadion.

10.päev Pool päeva rannapuhkuseks. Pärastlõunal algab sõit kodu poole. Ööbimine Prantsusmaal hotellis.

11.päev Külastame krokodillifarmi Prantsusmaal. Näeme, kuidas elavad rohkem kui 300 Niiluse krokodilli. Jätkub sõit läbi Prantsusmaa ja Saksamaa. Ööbime Saksamaal hotellis.

12.-13 päev Kojusõit läbi Saksamaa – Poola ja Baltimaade. Ööbimine Poolas hotellis. Kojujõudmine öötundidel.

NB! Kaasa tuleb viipekeele tõlk!

REISI HIND: 8990 EEK

Neile, kes soovivad kindlalt olla kahestes tubades- hind 9340 EEK

REISI HINNA SISSE KUULUB:

sõit standardmugavustega bussiga

laevade piletid (kajutikohad ülemise teki neljastes kajutites)

ööbimised koos hommikusöökidega

grupijuhi-giidi teenus

ekskursioonid kõikides linnades

LISAKULUD:

tervisekindlustus

vaatamisväärsuste piletid

REGISTREERIMINE JA MAKSMINE:

Registreerimiseks on mitu võimalust

1.Registreeruda aadressil: www.vaegkuuljad.ee/hispaania2009

2.Saata e-mail Eda Põllule edapold@hot.ee või Külliki Bodele kylliki@vaegkuuljad.ee

3.Helistada või saata sms Edale 53 490 293 või Küllikile 53 478 422

Maksmiseks on samuti mitu võimalust:

1.Maksta kohe täishind Perereiside arvelduskontole SEB 10022083577007 või Hansapank 221005143262

2.Maksta järelmaksuga iga kuu miinimum 1000 krooni (võib ka rohkem).

Esimene makse peab olema laekunud 17.oktoobriks. Kui olete maksnud ära juba 2000 krooni, võib paluda Perereisidelt maksepuhkust, hiljem maksta suurem summa tagantjärele.

Info :

Reisibüroo PEREREISID

Tartu, Ülikooli 12, tel./fax 7420 339, 7 423 111

e-mail : pere@kiirtee.ee www.perereisid.ee

Kirjuta kommentaar