Algavad puuetega inimeste loomingulise avardumise kursused

9. september 2008 | Prindi

Tallinna Puuetega Inimeste Kojas Endla 59 algavad  kunstikursused puudega inimeste loomingulisuse avardamiseks, kord nädalas toimuvad kursused sisaldavad praktilisi kunstitegevusi ja kohtumisi kunstnikega. Kursused toimuvad kahes grupis ja nende eesmärgiks on tõsta puudega inimeste tegevusvõimet ja suurendada sotsiaalset aktiivsust, arendada loovate lahenduste leidmist ning toetada iseseisvat toimetulekut.

Algavad kursused sisaldavad erinevaid praktilisi kunstitegevusi. Tutvustatakse ligi 10 erinevat tehnikat, kunstitundide raames toimuvad   kohtumised  kunstnikega ja  klubiõhtud, kus vaadatakse  filme ja vesteldakse  loovisikutega.
Kursuse käigus valminud töödest koostatakse Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuse ruumides näitus, mis avatakse jaanuaris 2009.


Esimene kunstikursuse grupi kohtumine toimub 23. septembril kell 15.30 ning teise grupi kohtumine 25. septembril kell 15.30.
Kursustel osalemiseks on vajalik registreerimine kuni 19. septembrini telefonil 656 4048 või e-posti aadressil: kylli@samm.ee

Allikas: Tallinna Puuetega Inimeste Koda

09.09.08

Kirjuta kommentaar